7 prostych zasad

Drogi Czytelniku!

Świetnie Cię widzieć! Skoro już tu zajrzałeś, zapewne chcesz dowiedzieć się więcej o mnie – Twoim Zaufanym Farmaceucie.

Nazywam się Marcin Piątek, doświadczenie zawodowe zdobywam jak farmaceuta praktyk – jestem kierownikiem w jednej z bydgoskich aptek ogólnodostępnych. Gdy uporam się z dokuczliwie rozwiniętą apteczną biurokracją, realizuję się w pracy z naszymi pacjentami, a także podczas wykonywania leków recepturowych. Uwielbiam małe i duże apteczne wyzwania, a kontakt z problemami moich pacjentów motywuje mnie do ciągłego rozwoju kwalifikacji. Jestem w trakcie specjalizacji z farmacji aptecznej, dodatkowo nabyłem uprawnienia do kwalifikowania i szczepienia przeciw COVID-19. Zawodowo interesuję się optymalizacją farmakoterapii depresji, cukrzycy i chorób układu oddechowego, a także kompleksową opieką nad pacjentem pediatrycznym.

Prywatnie jestem ojcem dwójki urwisów – rezolutnej siedmiolatki i niezwykle aktywnego trzylatka. Doświadczenie rodzicielskie jest niezwykle cenne w codziennej pracy aptekarza i doskonale uzupełnia interdyscyplinarny charakter mojego wykształcenia. Doskonale wiem, z jakimi wątpliwościami, problemami i trudnościami spotykają się rodzice i korzystając z własnych doświadczeń staram się dostarczać rozwiązania pomagające rozwiązywać problemy związane z rozwojem małych pacjentów.

Od 2020 roku jestem także mikroprzedsiębiorcą – założenie firmy w środku pandemii COVID-19 było sporym wyzwaniem, ale też idealnym rozwiązaniem dla mnie – uwielbiam pracować pod presją. Zajmuję się szkoleniami, produkcją audio i video, a także tworzeniem treści edukacyjnych dla pacjentów i farmaceutów.

Mam nadzieję, że na łamach mojego bloga znajdziesz interesujące Cię treści. Dokładam wszelkich starań, aby informacje, które publikuję były aktualne na dzień zamieszczenia ich na łamach bloga. Nie mniej, musisz pamiętać o kilku zasadach, którymi kieruję się działając w Internecie:

  1. W chwili obecnej nie udzielam indywidualnych bezpłatnych konsultacji on-line. Uszanuj to.
  2. Nie odpowiadam na pytania, gdzie pracuję. Nie jest to tajemnicą, ale skomplikowane prawo dotyczące aptek mogłoby spowodować, że z pewnością ktoś uznałby to za reklamę apteki, w której jestem zatrudniony (a reklama aptek jest surowo karana). Jeśli chcesz skontaktować się z Zaufanym Farmaceutą – skorzystaj z zakładki KONTAKT lub znajdź mnie na Facebooku, Instagramie lub Twitterze.
  3. Nie odpowiadam na pytania o ceny, wykonanie leku, dostępność leków – w tej kwestii skontaktuj się z najbliższą apteką. Kiedy jestem w sieci, nie ma mnie w aptece. Kiedy jestem w aptece, nie ma mnie w sieci.
  4. Nie wyrażam zgody na bezpłatne promowanie cudzej działalności komercyjnej w mojej przestrzeni internetowej.
  5. Moja działalność w internecie nie może być wiązana z moją pracą zawodową. W internecie wyrażam wyłącznie swoje prywatne zdanie i opinie. Korzystając z mojego bloga i social media przyjmujesz do wiadomości oczywisty fakt, że nie wykonuję tu zawodu aptekarza.
  6. W mojej przestrzeni internetowej nie ma miejsca na poglądy proepidemiczne a także teorie nie mające poparcia w EBM.
  7. Kwestie nieobjęte regulaminem zawsze rozwiążę na Twoją niekorzyść. I zakończę banem.

Mam nadzieję, że będzie nam ze sobą dobrze, robaczki.

Pozdrawiam, Marcin.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.